top of page

    W ofercie NewHEAT znajduje się szeroki wybór modeli wymienników uszczelkowych (skręcanych). Wymienniki, które oferowane są pod nazwą HT, wyposażone są w płyty zaprojektowane przez zespół inżynierów, wykorzystując wiele lat badań i doświadczeń.

Uszczelki w wymiennikach NewHEAT mocowane są bez użycia kleju. Takie mocowanie ułatwia serwis oraz wymianę uszczelek podczas przeglądu wymiennika. NewHEAT posiada w swojej ofercie wiele specjalnych rozwiązań technicznych dotyczących układu płyt termicznych wymienników oraz materiałów płyt i uszczelek.  Stosowane są one w zależności od wymagań procesu technologicznego, w którym pracują płytowe wymienniki NewHEAT.

W ofercie są wymienniki wykonane w całości ze stali nierdzewnej (standard higieniczny) stosowane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym oraz wykonane w standardzie przemysłowym (płyty ramowe ze stali węglowej) stosowane w ciepłownictwie i instalacjach przemysłowych.

Dostępność płyt, uszczelek i pozostałych elementów w naszym magazynie pozwala na dostawę wymienników (nawet z podłączeniami DN150) w krótkich terminach i atrakcyjnych cenach. 

Do pobrania

bottom of page